החבדניקים

מחזמר אלוהי מאת אודי גוטשלק.  בהשתתפות עשרות שחקנים, רקדנים וזמרים ובליווי תזמורת המהפכה בניצוח רועי אופנהיים.

יהודה וחיים צמד אחים תאומים בני 23 מכפר חב”ד, הראשון – גאון בתורה והשני – לא גאון ובטח שלא בתורה, חייבים למצוא שידוך. הם יוצאים ל”מבצע שידוך” ומגיעים לשדכנית רבת מוניטין בשכונה מפוקפקת בשוליים של תל אביב ומסתבכים עם מנשה, ראש משפחת פשע ובעל מועדון חשפנות, שמטיל את אימתו על תושבי השכונה. מה שהחל כמסע למציאת בת זוג, הופך למערבולת של פיתויים אסורים ולתסבוכת שאפילו אלוהים ספק אם יכול להתירה.

החבדניקים- מחזמר מצחיק, שנון , חצוף ומפתיע, שתרצו לראות תרי”ג פעמים.

*ההצגה מומלצת לצפייה מגיל 14 ומעלה.

בימוי: גלעד קמחי ואודי גוטשלק
מוזיקה: אלעד פרץ
ניהול מוזיקלי: אמיר לקנר ואלעד פרץ
כוריאוגרפיה: אביחי חכם
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)
דרמטורגיה: גור קורן וגלעד קמחי
עיצוב סאונד: ניראל שרון
ע׳ במאים: דברת אסולין
ע׳ במאים שני: עידו בסטיקר
הפקה: עדי פולק וחיים סלע
ע׳ מעצב תפאורה: רועי עקאב
ע׳ כוריאוגרף: לירון כהן
קורפטיטור: רועי כהן
יעוץ אמנותי: נורית יעקבס ינון
משתתפים: טלי אורן/ שני שאולי, עופרי ביטרמן, רפאל עבאס, יניב סויסה / שלומי קוריאט, אוראל צברי, דניאל סטיופין, אלעד אטרקצ׳י, מאיה לבני, מתן און ימי, יפעת זהר כהן, דור אוחיון, אור משה, גלעד מרחבי, אלונה טננבאום, בר קליין, אופק זרקו, רועי ניב / רפאל בנימין, טופז אבדנג, אנטולי שנפלד, עדי מיוחס, שי שטרית, שחף בוארון / רפאל בנימין, אדיר בובליל , יעל דובר .

“חוויית מיוזיקל מלאה, סוחפת, אינטנסיבית, משעשעת ומקורית. עפרי ביטרמן, רפאל עבאס, אלעד אטרקצ’י ומאיה לבני נוגעים ללב בתפקידים הראשיים, בעוד השחקנים הוותיקים יותר, בהם גם דניאל סטיופין (“קופה ראשית”), מוכיחים את מקצוענותם בתפקידים קטנים אך גונבי הצגה.” (וואלה)

“אודי גוטשלק והמוזיקאי אלעד פרץ מגישים רצף מפגשים קומיים מפתיעים ושירים קליטים ומקפיצים, ואלה זוכים לבימוי מהודק של גוטשלק וגלעד קמחי, שיחד עם הכוריאוגרף אביחי חכם, בנו הצגה סוחפת, מצחיקה ומדליקה ביותר. הלהקה הצעירה מתפוצצת מרוב אנרגיות חיוביות, וכוללת לצד תגליות כמו מאיה לבני, דניאל סטיופין ואוראל צברי, גם כמה שמות יותר מוכרים, כמו טלי אורן המופלאה, אלעד אטרקצ’י המחשמל ויניב סוויסה המרשים. במרכז ניצבים עופרי ביטרמן ורפאל עבאס, שני שחקנים צעירים ומוכשרים. ביחד הם מצליחים לסחוף אחריהם את הקהל לתוך ההרפתקה הגדולה. מה שבטוח, נולד לתיאטרון הקאמרי להיט חדש.” (ידיעות אחרונות)

“המחזמר החדש של הקאמרי נושא פוטנציאל התמכרותי ויכול לזכות להצלחה כשהוא נוצץ בתפאורה, בתלבושות, בתאורה ובנאמברים המושקעים שלו. מדובר במחזמר ישראלי מושקע בשלל רבדים. המוזיקה של אלעד פרץ, תחת הניהול המוזיקלי של אמיר לקנר, עשויה מהחומרים הנכונים הדרושים למחזמר איכותי. תזמורת המהפכה בניצוחו של רועי אופנהיים, שנוכחת על הבמה רוב הזמן לבושה אף היא בשטריימלים, היא היסטריה בפני עצמה ורק בשבילה שווה לבוא. הכוריאוגרפיה של אביחי חכם בביצוע הלהקה מייצרת נאמברים מרשימים עם איכויות של ספקטקל. ניכרת השקעה בתפאורה, בתלבושות ובתאורה- וכל זה פשוטו כמשמעו נוצץ.” (YNET)

רכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים מגוון תאריכים  |  תיאטרון הקאמרי, תל אביב

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart